ORGAN BAĞISI KAMPANYASI
 

Ziyaretçi Defteri

Yorum Yapan Müşterilerimiz


Bizimle ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve memnuniyetinizi yandaki formu doldurarak bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Ad Soyad: Mücella K.*****(Danışan)
Yorum: ***** başkanı olan bir tanıdığımız aldığı hizmet üzerine bize de tavsiye etti. Çocuğunun dikkat eksikliği sebebiyle psikoloğa başvurduk. Doktorumuz da bize NEUROFEEDBACK tedavisinden bahsetti. Çocuğum bu tedavi öncesinde bi kaza atlatmıştı. Bunun travmasından ve daha öncesinde bulunan unutkanlık, öğrenme güçlüğü gibi sorunların çözümü için bu tedaviye başladık. Haftada 5 gün Sakarya Akyazı dan İzmir e seanslara gittik. İlaçsız bir tedavi aldık ve çok memnun kaldık çünkü ilaçlı tedaviyi de denemiş. İlaçlar gibi yan etkisi yok. Ayrica kendisi sıcak kanlı, güler yüzlü ve düzgün biri. 9.seanstan sonra farkı görmeye başladık sadece biz değil okuldaki öğretmenler de farketti. Şuan 20 seansı tamamladık bi 20 seans daha alacağız. Sadece bu konuda değil psikolojik olan her konuda ve bunun yanında ağrılar gibi sorunlarda da fayda görülebilecek bi uzman herkese tavsiye ediyorum.


Ad Soyad: Esraa (Arkadaş/Tanıdık)
Yorum: Meltem hanimi hiperaktivite teshisi konulan yegenim Ecmel sayesinde tanima firsati buldum. Yegenim 10 saniye dahi yerinde duramayan, enerjisi cok yuksek alti yasina dek artan hiperaktivitesiyle bizi ve cevresini cok yoran bir cocuktu. Hicbir sekilde soz dinlememesi; sinirlari olmamasi, okula baslamasiyla artan sikayetler neticesinde bir uzmandan yardim almaya karar verdik. Okul yonetimi ilac kullanma konusunda surekli baski altinda tutmasina ragmen biz ilaci reddederek farkli tedavi yollari aramaya basladik. İlac kullandirmama durumumuzda bir dahaki donem okula kabul etmeyeceklerini ifade etmeleri neticesinde İnternette yaptigimiz arastirmalarda Meltem Hanimi ve neurofeedback tedavisini tanima imkani bulduk. Yegenim okula devam ederken bu surecte 50 seans neurofeedback tedavisi gordu. 20.seansta ogretmeni ilk kez yerinden kalkmadan derste oturdugunu ve ders dinlendigini ifade etti. Artik daha sakin daha soz dinleyen bir cocuk olmaya baslamisti her gecen bir gun olumlu etkilerini gormeye basladik. 50 seans sonunda yegenimde gozle gorulen inanilmaz bir degisiklik olmustu. Birinci sinifi bu sekilde bitirip ikinci sinifa basladiginda okul yonetimi istemeyerekde olsa kayit yenilediler ve su anda varolan degisime kendileri bile inanamiyorlar. Yegenim su an okulda cok basarili, soz dinleyen, ogretmeninin en gozde ogrencisi oldu. Biz ilac kullanmadan sadece bilissel terapiyle bu degisimi yasadigimiz icin Meltem Hanima minnettariz. Uzmanliginin yanisira guven veren, cok tatli ve merhametli bir insan olmasiyla kendisini cok sevdik ve tedavimiz bitmesine ragmen gorusmeye hala devam etmekteyiz. Bizim gibi bu problemi yasayan tum ailelere Meltem Hanimi oneriyoruz, onu cok seviyoruz..


Ad Soyad: N.E. (Danışan)
Yorum: Kızım üniversite sınavına hazırlanıyordu. Heyecanı vardı ve bir panik halindeydi. Dershanede gösterdiği başarıyı, heyecanı ve paniği yüzünden YGS sınavına yansıtamadı ve alanında Türkiye sıralaması 42 bin oldu. Bunun üzerine heyecanını yenmesi için bir psikologdan yardım almaya karar verdik ve bir arkadaşın tavsiyesi üzerine Meltem Hanımla tanıştık. Kızıma 25 seans terapi verdi ve kızım sınavlara çok sakin bir şekilde girdi. Sınav esnasında hiç heyecanlanmadığını, soruları çok rahat çözdüğünü söyledi. Sınav sonuçları açıklandı ve alanındaki yerleştirme sıralaması 21 bindi. Çok sevindi istediği yer oluyordu. Şu an Hacettepe Üniversitesinde okuyor. Sınava hazırlanıp da heyecan ve paniği olan öğrencilere kesinlikle Meltem Hanımı tavsiye ederim. Ben çok memnun kaldım. Meltem Hanıma çok çok teşekkür ederim. Saygılarımla... N.E.


Ad Soyad: AZİZ (Danışan)
Yorum: Meltem hanımla oğlumdaki dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu nedeniyle tanıştık.ben doktorum ama oğlumdaki bu sorunla ilgili çok ciddi sorunlar yaşadık doktor olmama rağmen oğluma faydalı olamadım oğlumdaki bu sorunlarla ilgili türkiyedeki en ünlü isimlerle tedavilere başladık kırmızı reçete ile satılmasına rağmen belki fayda görürüz düşüncesiyle 1.ilaç sonra 2. ilaç oda yetmedi 3. ilacı eklediklerinde çocuk iyice saçmalamaya garip garip hareketler tikler davranış bozuklukları olmaya başladı artık bu tedavilerin sonucundada hiç biryere gidemeyeceğimizi anladım çocuğumuzu bu ilaçlarla boşu boşuna oyaladık zaman kaybettik araştırmalara başladım neurofeedback tedavilerini duydum denemekten hiç birşey kaybetmeyecektim.meltem hanımın yanına geldik ölçümler yapıldı ve tedavilere başlamaya karar verdik.aradan 6 ay geçti oğlum şu anda ilaç kullanmıyor kendisini daha rahat kontrol ediyor bu sene okula başladı okumayı yazmayı öğrendi.bu sorunları yaşayan herkese tavsiyem neurofeedback ve meltem hanımla muhakkak tanışın. bize bu konuda desteğini hiç bir zaman esirgemeyen ablamız değerli dostumuz meltem hanıma, sevgili meslektaşım hakan beye, dersuya ve berdana iyiki sizleri tanımışız iyiki sizler varsınız emeğinize sağlık. dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunu yaşayan herkese neurofeedback tedavilerini tavsiye ediyorum


Ad Soyad: Dr.Ali *****(Danışan)
Yorum: Yıllardır dikkat eksikliği nedeniyle sıkıntı yaşadığımız 2 oğlumun akademik performansını geliştirmek için bir hekim arkadaşımın tavsiyesiyle Meltem hanımla tanıştık.1 yıl süreyle neurofeedback yöntemleriyle çalıştık. Aldığımız hizmetten sonderece memnunuz. Sadece derslerinde değil kişiliklerinde de son derece olumlu değişimler yaşadık ve tüm ilaçları bıraktık. Mesleğine çok hakim olmasının yanında bilgi ve becerilerini çok iyi yönettiğini gözlemledik. İçindeki sevgi ve ilgiyi derin kültür ve hassasiyetle birleştirip hastalarına özveriyle sunması bir hekim olarak bizi oldukça etkiledi. Kendisine ve ailesine çok teşekkür ederiz. Dr Ü ***** ***** Dr Ali *****

1 2 3 4 5 6 7