ORGAN BAĞISI KAMPANYASI
 

Ziyaretçi Defteri

Yorum Yapan Müşterilerimiz


Bizimle ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve memnuniyetinizi yandaki formu doldurarak bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Ad Soyad: Nuran (Danışan)
Yorum: Merhaba,ben uzun zamandır migren hastasıyım.Migren için ilaç alıyordum ve ilacı kullanmakda istemiyordum.çünkü ilacı almadığımda ağrılarım tekrar ediyordu.meltem hanımın bi danışmanı sayesinde çalışmalarından haberdar oldum.ilk iki üç seansta çok zorlandım ve bırakmayı dahi düşündüm fakat meltem hanım bu zorlukların olabileceğini söyledi.seans tedavilerine başladıktan 6-7 seans sonra ilaç kullanmayı bıraktım.genelde ramazan ayında oruçluyken zorlanırım ağrılarım nedeni ile asabi olurdum ama bu ramazan zorlanmadım.seansların bitmesi halinde hastalığımın sona ereceğine eminim.ben ilaç kullanmayı bırakacağıma inanmıyordum ama oldu meltem hanımın bu tedavisini benim gibi migren hastalarına kesinlikle tavsiye ediyorum.sağlıcakla kalın :)


Ad Soyad: Ozlmmrt (Danışan)
Yorum: Merhaba, sizlerle Meltem Kırmızı deneyimimi paylaşmayı bir borç bilirim :))hastaların,, arayış içinde olanların bilgilenmesini ve ne sıkıntıları varsa bu yaşanmış örneklerle kendilerini rahat hissedeceklerine inanıyorum,,, Benim 7 yaşında bir oğlum var bu sene yeni 1. Sınıfa başladı , derslere başlamasıyla sıkıntılar kendini belli etti, bizler anne , baba olarak her ne kadar çocuklarımızı kıyaslamanın yanlış birşey olduğunu bilsekte bunu elimizde olmadan yapıyoruz, " o yapıyor da bizim çocuk niye yapamıyor ":))) sadece kıyaslama değil tabi ders çalışırken veya herhangi bir sebeple zaten yolunda gitmeyen birşeylerin olduğunun farkındaydık ,, bizde çoğu çocuğumuzu gibi zamanın teknolojilerinden uzak büyütemedik tv,,, pc,,, v,ss. Bunların etkisiyle geç konuştu ve geç konuşmasından kaynaklanan bilgi eksiklikleri ,,, dikkat eksikliği ,,, dersi uzun süre dinleyememe dinlediklerini erken unutması, onu büyük ölçüde etkiliyordu ve daha okulun en temel aşamasında bu rahatsızlık ciddi ölçüde kayıplara neden olacaktı ki,,,, ne kadar şanslıymışızda bir arkadaşımızın tavsiyesi ile Meltem hanım ile tanıştık Daha ilk gördüğümde zaten içim ısınmıştı o kadar rahat ,,, konuştu ve bizi de rahatlattı,,çünkü dikkat eksikliğinde ancak ilaç kullanarak bunun önüne geçilebiliyor ve biliyorsunuz ki o ilaçların çok yan etkileri oluyor ve ömür boyu kullanmak zorunda biz daha ilaca başlamadan neurofeedback seansları ile bu onu bir ömür boyu götürüyor,,,, biz belirlediğimiz günlerde haftanın 3 günü meltem Hanım a gittik ofisi bizim 2. Evimiz gibi olmuştu :)) şuan da 10 seansımız daha kaldı :))) okulların kapanmasıyla birlikte haftanın 2 Günü 1 er saat özel derse götürüyordum oğluma ders veren öğretmenimiz ilk derse başladığı gün , derse konsantre olamaması sebebiyle 10 dk da bir dikkatini toplasın diye araya çıkarıyordu ve mucize bir şekilde daha 3. Seansta hemen farkı gördük 4. 5.seanslardan sonra artık aralıksız 1saat boyunca derse konsantre bir şekilde konuları dinleyebiliyordu bu gerçekten mucize gibi birseydi öğretmenin gözü önünde canlı bir örnekti bizim oğlumuz ,,,, çok şükür ki bizim oğlumuzda hiperaktivite veya diğer benzer rahatsızllar yoktu ama Seanslara gide gele orada birçok çocuk gördüm ilaç kullanıpta ilaç bırakan ... Dehap ,tik,kekemelik hepsi bir çocukta toplanmış o çocuğunda nasıl toparlandığını orada gözlerimle gördüm ,,,, lise öğrencileri Üni. Sınavlarına hazırlık için geliyorlar sınavlarda üstün başarı elde ediyor vsss bi sürü örnek gördüm sadece çocuklar değil büyükler ve yaşlılar neurofeedbackın tedavi alanı çok geniş ve %100 sonuç ile paranızda çöpe gitmeden sağlığınıza kavuşuyorsunuz Meltem hanım a ne kadar teşekkür etsem azdır o oğlumun Meltem teyzesi oldu ,,,,:)))


Ad Soyad: H. Koçak (Danışan)
Yorum: Merhabalar... ben yaklaşık 9 yıl önce bel fıtığı amaliyatı oldum ve bel ağrilarim 3-4 yıl boyunca yok denecek düzeydeydi fakat son yıllarda her yıl bacağıma kadar inen ve en az 2 hafta şiddetli ağrılar yaşiyorum ki ağır kaldırmak veya belimi zorlayacak hareketlerden sakındığım halde. Taa ki bu yıl dayanılmayacak kadar hatta ayağa kalkamıyacak kadar ağrim oluşana kadar idare ediyordum. Fakat bu yıl ki ağrılarım amaliyat öncesinde bile hissetmediğim kadar kötüydü. Hangi dr a gittiysem bana ya termal ya da fizik tedavi önerdi. Birgün tamamen tesadüfen bir arkadaşımın önerisi üzerine Meltem hanıma gitmek ve bir de kendisinin tavsiyesini öğrenmek istedim ve tedavisine başladım gerek samimi yaklaşımı gerek deneyim ve bilgisi ışığına kısa sürede fark hissetmeye başladım ve sonuç tahmin edemiyeceğiniz kadar iyi :) şu an sabah 45 dk akşam 45 dk olmak üzere, form tutmak amacıyla yürüyüşümü yapıyorum.Ayrıca benzer sorunlar yaşayan arkaďaşlarımı bizzat yönlendirip gelişmeleri yakından gözlemledim... kesinlikle Meltem hanımın tedavisini tavsiye ederim... TEŞEKKÜRLER MELTEM HOCAM İYİ Kİ VARSINIZ. sağlıkla kalın


Ad Soyad: Senlem A.*****(Danışan)
Yorum: Meltem hanım dan ben ve oğlum birlikte yardım aldık.oğlumda dikkat eksikliği vardı bendede yaşadığım zorluklardan dolayı çarpıntılarım oluyordu.hem oğlum hem ben 10 gün seanslar aldık.çokta yararını gördük.bu yaz tekrar kendisinden yardım almayı düşünüyorum özellikle oğlum için.Kendisini internette araştırırken buldum.Ailemde İzmit te olduğu için tatilde gittiğimde randevumu aldım.Oğlum severek gitmek istiyordu seanslara .Ben doğru nefes alıp verme seansları ile çarpıntılarımı kontrol edebilir hale geldim.Yerine göre cana yakın gerektiğinde ciddi güven veren bir uzman.Oğlumda ben de kendisini cana yakın bulduk.Çalıştığı yer merkezi bir yer iş yeri oldukça düzenli her ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz bir yerdir.


Ad Soyad: Seher (Danışan)
Yorum: Öğretmen bir anneyim.Kızım şu anda16 yaşında.Kendimde öğretmen olduğum için kızımdaki derslere karşı ilgisizliğin farkındaydım. Ancak bu konuda uzmanda olsanız annelik duygusu mantığınızı gölgeleyebiliyor. Kızım 6.sınıfta sbs ye hazırlanırken çalıştığı halde verimli olamadığını söyleyince bulunduğumuz ildeki üniversite ergen psikiyatristine götürdüm. Testler yapıldı, çocuğun zekası ile ilgili problemi olmadığı ancak beyin dalgalarının etkinleştirilmesi ile ilgili sıkıntı olduğu anlatıldı. İlaç kullanmamız gerektiği söylenince hayatımın en zor günlerini yaşadım. Doktora sizde annesiniz ,çocuğunuz bu durumda olsa ilaç kullanır mısınız dedim. Tabii kullanırım dedi. Biraz da çaresizlikten başladık. İlaç etkili miydi çok emin değilim, belki yararı oldu. Her gün o kadar kendimi suçlu hissederek o ilaçları çocuğuma verdim ki! Bu tedaviye başlayınca araştırmaya başladım ve neurofeedback ile ilgili araştırmalarımı doktorumuzla paylaştım. Kendisi bana "boşa zaman kaybı" dedi. Bende inandım. Keşke daha önce deneseydim.2013 yazında ilacı bıraktık çünkü kızım ilaçları içmek istemedi. Ben araştırırken Meltem Hanımı buldum .Kendisi sade bir dil ile anlattı ve orada bir danışanla konuştum ,biz tedaviye başladık. Bu tedaviye başlarken şöyle düşündüm, ilaç içmekten daha mı zararlı? Kızım kasımın sonunda başladı, Mayıs başında bitti. Ancak hala Meltem ablasını ziyarete gidiyor. Bu uygulamanın yararına gelince; dikkati arttı ve daha iyi geldi. Ama kızım 1. dönem derslerini kaçırmıştı, derslerini hala toparlamaya çalışıyor. Ancak sınıf içindeki kopmaların çok azaldığını öğretmenleri ifade ediyor. Davranış anlamında sakinleşti.Ben asıl verimi önümüzdeki yıl alacağımızı biliyorum. Kendim sonucu gördüğüm için sizlere tavsiye ediyorum. Meltem Hanımın, bu işe sadece para kazanmak olarak bakmadığını tanıştığınızda zaten göreceksiniz.

1 2 3 4 5 6 7