ORGAN BAĞISI KAMPANYASI
 

Ziyaretçi Defteri

Yorum Yapan Müşterilerimiz


Bizimle ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve memnuniyetinizi yandaki formu doldurarak bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Ad Soyad: Filiz T.***** (Danışan)
Yorum: Merhaba. Ben Kocaeli-Gebze bölgesinde çalışan bir sınıf öğretmeniyim. Sınıfımda 2 öğrencimde öğrenme ve davranışlarıyla ilgili sorunlar yaşıyorduk. rehber öğretmenimizle beraber çocuk psikiyatrisine yönlendirdik. Öğrencilerime hiperaktivite ve dikkateksikliği tanısı konuldu. İlaçla tedavileri başladı , tedaviden aileleri ve ben memnun kalmadık,yan etkilerini yaşadılar. Başka bir çözüm var mı?diye rehber öğretmenimizle araştırma yaptık, bulduğumuz bir yere velimizi yönlendirdik . fakat güzel bir tesadüf sonucu velim Meltem hanımla tanıştı. Çocukların Neurofeedback le seansları başladı .Uygulanan bu yöntem düzenli periyotlarla yapıldı.Uygulama sırasında Meltem hanımla telefon görüşmelerimiz oldu.Meltem hanım, bu işi çok büyük bir özveriyle yapıyor ,çocukları takip ediyor ve çok duyarlı.Öğrencilerimde büyük ilerleme ve gelişmeler gözlemledim, dikkatleri arttı , arkadaşları ve çevreyle ilişkileri düzeldi ,ders başarıları yükseldi. Öğrencilerimdeki bu gelişmeler beni mutlu etti. Tüm meslekdaşlarıma tavsiye ediyorum.


Ad Soyad: YILMAZ (Danışan)
Yorum: Ben 10 13 yıllık bir öğretmenim meltem hanıma çocuğum için gittmiştim. İlk etapta çok umutlu değildim ama bilime de karşı değildim. Fakat oğlum seansalara başladı. Ben çok sinirli biriydim. Bu durumdan meltem hanıma bahsettim seansara beni de almaya başladım. 20 seana aldım ve gerçekten faydasını gördüm. Eskiden sinirlendiğim zaman mideme kramp girerdi ama allaha şükür şu anda çok iyiyim. Ayrıca 20 sean biofeetback aldım. Eğer kocaeli de olsaydım seansalara mutlaka devam ederdim. Oğlum ise istediğimiz seviye de olmasada bizim beklentilerimiz biraz fazla olduğu için istediğimiz seviyede değil ama eskisinden daha iyi inşaallah daha iyi olcaktır. Meltem hanıma van dan teşekkürler. Özellikle öğretmenler mutlaka seanslara katılmalı bence.


Ad Soyad: Özgül k.***** (Danışan)
Yorum: Oğlum 15 yaşında 9.sınıf öğrencisi 1.dönem Dil Anlatım öğretmenimiz tarafından dikkat eksikliği olduğu ve bu konuda yardım almamız gerektiği tarafımıza bildirildiğinde öncelikle panikledim ama sonrasında toparlanarak bu konuda neler yapabilmemiz gerektiği konusunda araştırmalara başladık.Kısa süre sonunda arkadaşımın tavsiyesi ile Meltem Hanım ve neurofeetback ile tanıştık.Yapılan testlerde evet ciddi anlamda dikkat eksikliğine rastladık ve 40 seanslık tedavi sürecimiz başlamış oldu.Aynı zamanda bu süreç neurofeetback ile çeşitli kaynaklardan bilgi toplamama vesile oldu.Dikkat eksikliği yanısıra stres,kaygı bozuklukları ve daha birçok konuda bireylere yardım eden bir tedavi biçimi olduğunu öğrendim.20.seanstan sonra gözlerinin feri uzaklarda,derinlerde kaybolan oğlumun yeniden gözlerindeki ışıltıyı farkettiğimde doğru yolda olduğumuzu,üstelik bu yolculuğu ilaç kullanmadan tamamladığımız için mutlu olduğumu belirtmek isterim.Çocukları seven,işini ciddiye alan,bireyleri rahatlatan,mesleğini çok seven sayın Meltem Kırmızı ya teşekkür eder,başarılarının devamını dilerim.


Ad Soyad: Aykut (Danışan)
Yorum: 5 yaşında bir oğlum var ismi Sinan yerinde durmayan , kendisini kaybettirmede uzman bir avuç ateş anlayacağınız. kreş zamanı gelene kadar bir endişemiz olmadı kreşlerden teker teker gönderilene kadar İlk önce hastaneye gittik hiperaktivite var dendi ve ilaçla düzeltilebileceği belirtildi küçük yaştaki bir çocuğa ilaç vermeyi de pek istemedik açıkçası yakın çevremizdeki arkadaşımızın tavsiyesi ile Meltem Hanımla tanışma fırsatını yakaladık yapılan test sonucunda çocuğumuzun hareketliliğinin yüksek ve dikkatinin az olduğunu belirlendi.. Seanslara başlama kararı aldık ama ilk seansta 5 dk aralarla 30 dk yı zar zor tamamladık biz umutsuzluğa kapılık o an açıkçası... Fakat Meltem hanım sabırla daha iyi olacak diyerek bizi rahatlattı sonunda seanslarımızı tamamladık .. tabiki 5 dk durmayan cocuğumuz artık 30 dk lık seansları dikkatli bir şekilde tamamladı. Tabiki bu sırada da kreş devam ediyordu 3 . kreşteki öğretmenleri Sinan daki değişimin farkına varmışlardı ve etkinliklere katılmayan çocuğumuz artık etkinliklere katılır duruma geldi. Halen hareketli olan çocuğumuz dikkatini vermedeki başarısı tatmin edilir seviyede işin güzel tarafıda bu zaten Büyük bir özveri gösteren ve işini severek yapan Meltem hanım kendi çocuğu gibi çocuğumuza sahiplendi ailemizin bir ferdi gibi bizi zor durumdan kurtardı ne kadar teşekkür etsek azdır. ...ilaçlı tedaviye başlamadan önce bir kez daha düşünün küçük yaştaki çocuklara yan etkisi çok fazla olan ilaçları vermek ne kadar doğru ...


Ad Soyad: Çiğdem (Danışan)
Yorum: Meltem hanımla tanışmam bir arkadaşın çocuğuna yaptığı tedaviyi ve gelişmeyi gördükten sonra oldu.7 yaşında hiperaktivite ve dikkat eksikliği olan yeğenimin okulda sınıfta durmaması ,derslere katılmayıp,öğretmeni dinlemeyip arkadaşlarınada zarar vermesi anasınıfı öğretmeni olan kardeşimi çaresiz bırakmıştı.Yaşadığı problemlerle bir kısır döngü içine giren kardeşim depresyona girmişti.Tam da bu noktada Meltem hanımla tanıştık.Psikiyatri kliniklerinden verilen ilaçları keserek neurofeedback uygulamasına gecildi.Yaklaşık 20.seanstan sonra öğretmen aileyi okula çağırınca büyük bir endişe ile okula gidildi. öğretmeni çocukta çok fazla olumlu gelişme olduğunu ve ne yaptığımızı merak ediyordu.Artık sınıfta oturuyor derslere katılıyor ve daha uyumlu davranıyor deyince yaşadığımız sevinçi anlatamayız.Meltem hanım aileden biri sanki.Son derece sıcak ,samimi ve bizimle sevinen ,bizimle üzülen ,işine aşık,özel bir insan.Onunla tanışmanın bizim için büyük bir şans olduğunu düşünüyoruz.Tedavimiz devam ediyor,dahada olumlu gelişmeler olacağına artık eminiz.Benzer problemleri olanlara yürekten tavsiye eder, herkese acil şifalar dilerim.

1 2 3 4 5 6 7