ORGAN BAĞISI KAMPANYASI
 

Ziyaretçi Defteri

Yorum Yapan Müşterilerimiz


Bizimle ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve memnuniyetinizi yandaki formu doldurarak bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Ad Soyad: Lokman (Danışan)
Yorum: Meltem hanımı 1,5 sene ilaç kullandıktan sonra tanıdım keşke ilaç kullanmadan önce tanısaydım diyorum çünkü onu tanıdıktan sonra hayatımda çok şey değişti kaygılı ve depresyonlu olan ben şimdi kaygısız ve depresyonsuzum kendine güvenen işinde başarılı biri oldum. İlaç içmektende kurtulmuş oldum benim gibi rahatsızlıkları olan arkadaşlara öncelikli tavsiyem ilaçtan önce meltem hanıma bi uğramaları uğradıktan sonra zaten ilaçla aradaki farkı göreceksiniz. Sizdeki değişikliğe aileniz bile çok şaşıracak.


Ad Soyad: Yiğit G. (Danışan)
Yorum: Uzun zamandır panik hastası tedavisi gördüm. 1,5 yıl kadar da ilaç kullandım ama bir faydasını görmedim. Meltem Kırmızı ile Ocak 2012 de bir arkadışımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Yaklaşık 5 ay seanslarına katıldım. Şu anda panik atağımı yönlendirebiliyor, çok rahatlıkla üstesinden gelebiliyorum. Kendime güven konusunda da çok aşama kaydettim. Kendisi seans sırasında olsun, sonrasında olsun benimle çok ilgilendi. Bütün sorularıma içtenlikle cevap verdi. En beğendiğim yönü ise konusuna hakim ve çok bilgili bir kişi olmasıdır. Benim gibi paniksel durumu olanlar hiç vakit kaybetmeden Meltem Kırmızı yı bulsunlar.


Ad Soyad: BERFİN (Danışan)
Yorum: Kızım Berfin yaklasık 3 yıldır Dehab eksikliği ilgili ilaç ile tedavi görüyordu.Fakat ilaçların etkisi geçtiği anda eski haline geri dönüyordu.Zaten ilaçlar kırmızı reçete ile satıldığı için herzaman için husursuzdum.Meltem hanımı inernetten tesadüfen gördüm.Kocaeli bölgesinde oturduğım içinde hemen randevu alıp gittim.Kızım 75 seans tedavi gördü.Şuı an çok ihyi durumda .Hareketleri azaldı dersleri çok daha iyi.Dikkatini toparlama süresi uzadı.Şuanki durumundan çok memnunuz ve ilaç kullanmadan düzelmeside ayrıca çok güzel.Mletem hanıma ve ekibini yardımlarından ve özverilerinden dolatı çok teşekkür ederim.İyiki varsınız


Ad Soyad: Fatih (Danışan)
Yorum: Öncelikle Meltem hnm teşekkürler, Kendisi ticari bir kaygı gütmeksizin işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir insan.Kendisine depresyon ve anksiyete sorunum nedeniyle başvurdum.Şu ana kadar yapmış olduğumuz seanslar sonucunda çok büyük değişiklikler yaşadım ve bu sorunları yaşamış olduğum zamanlara göre kendimi çok daha iyi ve problemsiz hissediyorum.Neurofeedback kazanımlarından bir taneside beynin kendini sürekli geliştirmesi ve adapte etmesi.Ayrıca bunun yanında yapmış olduğumuz nefes seanslarıda kilo vermeme yardımcı oldu:) Bence meltem hnm izmit için büyük şans.Kendisine başarılar dilerim.


Ad Soyad: Sevgi k. (Danışan)
Yorum: İki yıl önce oğlumda aşırı hiperaktivite vardı. Bir saniye bile yerinde durmuyor,sürekli etrafı karıştırıyordu.Yürümüyor sürekli koşuyordu.Sağa sola çarpıyor etraftaki eşyaları görmüyor gibiydi.Öğretmeni murat ın kesinlikle sınıfta kalacağını hatta zihinsel engelli olduğunu söyledi.Bir tanığıdığımızın önerisiyle meltem hanıma gittik.Bizi Kocaeli üniversitesi çocuk psikiyatrisine yönlendirdi.Murat a hiperaktivite ve karşı gelme davranışı teşisi konuldu.İlaç kullanmaya başladık murat ın hareketliliğinde bir azalma olmadı.Meltem hanım Murat ile 70 seansın üzerinde neurofeedback çalıştı.Murat 2 yıldır oldukça sakin ve derslerinde çok başarılı.Meltem hanıma özverili davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

1 2 3 4 5 6 7