ORGAN BAĞISI KAMPANYASI
 

Ziyaretçi Defteri

Yorum Yapan Müşterilerimiz


Bizimle ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve memnuniyetinizi yandaki formu doldurarak bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Ad Soyad: Doli (Danışan)
Yorum: Meltem hanımla tanışmamız benim oğlum için internette araştırmaların sonucu ortaya çıktı. Meltem hanımın ismini öğrendikten sonra çevremde kısa bir araştırma yaptım ve kendisi hakkında çok olumlu tepkiler aldım.Oğlumun dikkat eksikliği şikayetini haplar ile çözmek istemiyordum. Meltem hanım ile tanıştık. Başlarda neurofeedback yöntemi hakkında kendisinden bilgi aldık ve oğlumuz ile ilgili sıkıntılarımızı anlattık.Bu yöntemin bu kadar kısa sürede yanıt vermesi beni ve çevremizdeki insanları çok şaşırttı. Tabiki bu değişimde meltem hanım ve ekibinin katkısı çok büyük olmuştur. Uygulanan yöntem hem çocuğunuz ve sizin için sabır isteyen bir yöntem , düzenli periyotlarda uygulamanın yapılması gerekiyor.Biz bu süreci çok güzel atlattık çünkü meltem hanımın bürosunu oğlum çok seviyor. biz onları kendimizden biri olarak görüyoruz. Yaklaşımları ve ulaştıkları göz ile görünür başarıları için meltem hanıma çok teşşekkür ediyorum. Oğlum okuldan neredeyse her gün bir şikayet ile gelirken şimdi oğlumun başarısı için teşekkür geliyor.Bir öğretmen olarak tüm bu sıkıntıları çeken ailelere şiddetle tavsiye ediyorum.


Ad Soyad: Yiğit a (Danışan)
Yorum: Oğlumuz ahmet 12 yaşında ve 6 yıldır 54 c***** ve r***** kullanan hiper aktif bir çocuktu.3 ay önce internetten meltem hanımın ilaçsız neurofeedback la bu çocukları tedavi ettiğini okudum .bizde tedaviye başladık ilaçları tedavi sürecince yavaş yavaş bıraktık. ve biz 1 aydır hiç ilaç kullanmıyoruz .Bu duruma hala inanamıyoruz okulda arkadaşlarıyla ilişkileri dikkati arttığı için dersleri düzeldi en önemliside ilacın yan etkileri olan tikler ve agrasiflik sona erdi artık motor takmış gibi gereksiz konuşmalarıda yok 6 yıldır çocuğunda bizimde çektiğimiz sıkıntılar sona erdi.bu tedaviden sonra hastalığa geri dönüş olmadığıda söyleniyor. Meltem hanıma çocuklarla yaptığı gayretli ve ilgili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz .


Ad Soyad: Gülten (Danışan)
Yorum: Kızıma DEHB tanısı konulduğunda bu hastalığı tanıdıkça endişelenmeye başladım.Psikiyatrist ilaç tedavisi önerdi.3 hafta kullandık,ama öğretmeni bir farklılık olmadığını söyledi.Bir tesadüf sonucu Meltem Hanım la karşılaştık.Neurofeedbacke başladık. Şimdi daha sakin,olanların farkında bir kızım var.Sınav başarısı yükseldi.Test çözerken dikkat süresi uzadı.Davranışlarında ve konuşmalarında daha dikkatli.Arkadaşlarıyla ve çevresiyle ilişkileri ciddi biçimde düzeldi.Ve bütün bu gelişmeler ilaçsız gerçekleşti.Meltem Kırmızı ya çok şey borçluyuz.DEHB li çocukları olan ailelere psikiyatristten önce Meltem Hanım la görüşmelerini tavsiye ediyorum


Ad Soyad: cemile S. (Danışan)
Yorum: Meltem Hanımla gönüllü çalıştığım engelli çocuklara hizmet veren KEREM Derneğinin kurumunda tanıştım. Orada psikolog olarak görev yapıyordu. Kendisi ile neurofeedback i tanımış ve faydasına inanmıştık. 8-9 yıldır bu terapiyi zihinsel engelli kızım için düşünüyordum. Nihayet Meltem hanım neurofeedback uygulamaya başladı. ilk olarak kızım için geldim. Kızımın huzursuz,hırçın, sinirli davranışları sakinliğe, uykusuzluğu da düzenli uykuya dönüştü. Özel Eğitim öğretmeniyim. Neurofeedback in kızım üzerindeki olumlu etkilerini görünce öğrencilerime de tavsiye ettim. Öğrencilerimde dikkat eksikliği, öğrendiklerini unutma ve derse yoğunlaşamama gibi davranışlar vardı. Düzenli seanslara devam eden öğrencilerimin başarı oranı arttı. Özel Eğitimden daha iyi sonuçlar almaya başladık. Artık o öğrencilerim ile daha rahat çalışıyorum. Meltem hanıma teşekkür ediyorum. Onu hiperaktivite ve dikkat eksikliği olan ve öğrenme güçlüğü olan çocuklara öneriyorum.


Ad Soyad: Ülker (Arkadaş/Tanıdık)
Yorum: Yıllardır mesleki ve insani olarak takip ettiğim meltem hanım mesleğini en iyi yapan,iyi iletişimle insanın yüreğine dostça akan,maddi değerler ötesinde insanı insan olarak seven biridir. bu inançla yola çıkınca başarı kendiliğinden gelmekte..bunları nerden biliyorum.cemal doğan rehabilitasyon merkezi müdürü iken personele kurs verdim.uzun zaman beraber olduk.oradaki engellilere olan tavırları ve: meltem annesi :olması çok anlamlıydı.insanı ağlatacak kadarda duyguluydu.o yüzden meltem hanımla beraber olmak onun bilgi yüklü yüreğinden ,mesleğinden yararlanmak muhteşem bir duygu ve insana güven veriyor.sağol ol,varol meltem hanım.onu tanıdığınızda onun ,insanın yarı parçası olmada geçen kısa süreyi şaşırarak göreceksiniz.tavsiyemi...şiddetleee..

1 2 3 4 5 6 7