ORGAN BAĞISI KAMPANYASI
 

Ziyaretçi Defteri

Yorum Yapan Müşterilerimiz


Bizimle ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve memnuniyetinizi yandaki formu doldurarak bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Ad Soyad: Doli (Danışan)
Yorum: Meltem hanımla tanışmamız benim oğlum için internette araştırmaların sonucu ortaya çıktı. Meltem hanımın ismini öğrendikten sonra çevremde kısa bir araştırma yaptım ve kendisi hakkında çok olumlu tepkiler aldım.Oğlumun dikkat eksikliği şikayetini haplar ile çözmek istemiyordum. Meltem hanım ile tanıştık. Başlarda neurofeedback yöntemi hakkında kendisinden bilgi aldık ve oğlumuz ile ilgili sıkıntılarımızı anlattık.Bu yöntemin bu kadar kısa sürede yanıt vermesi beni ve çevremizdeki insanları çok şaşırttı. Tabiki bu değişimde meltem hanım ve ekibinin katkısı çok büyük olmuştur. Uygulanan yöntem hem çocuğunuz ve sizin için sabır isteyen bir yöntem , düzenli periyotlarda uygulamanın yapılması gerekiyor.Biz bu süreci çok güzel atlattık çünkü meltem hanımın bürosunu oğlum çok seviyor. biz onları kendimizden biri olarak görüyoruz. Yaklaşımları ve ulaştıkları göz ile görünür başarıları için meltem hanıma çok teşşekkür ediyorum. Oğlum okuldan neredeyse her gün bir şikayet ile gelirken şimdi oğlumun başarısı için teşekkür geliyor.Bir öğretmen olarak tüm bu sıkıntıları çeken ailelere şiddetle tavsiye ediyorum.


Ad Soyad: Yiğit a (Danışan)
Yorum: Oğlumuz ahmet 12 yaşında ve 6 yıldır 54 c***** ve r***** kullanan hiper aktif bir çocuktu.3 ay önce internetten meltem hanımın ilaçsız neurofeedback la bu çocukları tedavi ettiğini okudum .bizde tedaviye başladık ilaçları tedavi sürecince yavaş yavaş bıraktık. ve biz 1 aydır hiç ilaç kullanmıyoruz .Bu duruma hala inanamıyoruz okulda arkadaşlarıyla ilişkileri dikkati arttığı için dersleri düzeldi en önemliside ilacın yan etkileri olan tikler ve agrasiflik sona erdi artık motor takmış gibi gereksiz konuşmalarıda yok 6 yıldır çocuğunda bizimde çektiğimiz sıkıntılar sona erdi.bu tedaviden sonra hastalığa geri dönüş olmadığıda söyleniyor. Meltem hanıma çocuklarla yaptığı gayretli ve ilgili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz .


Ad Soyad: Gülten (Danışan)
Yorum: Kızıma DEHB tanısı konulduğunda bu hastalığı tanıdıkça endişelenmeye başladım.Psikiyatrist ilaç tedavisi önerdi.3 hafta kullandık,ama öğretmeni bir farklılık olmadığını söyledi.Bir tesadüf sonucu Meltem Hanım la karşılaştık.Neurofeedbacke başladık. Şimdi daha sakin,olanların farkında bir kızım var.Sınav başarısı yükseldi.Test çözerken dikkat süresi uzadı.Davranışlarında ve konuşmalarında daha dikkatli.Arkadaşlarıyla ve çevresiyle ilişkileri ciddi biçimde düzeldi.Ve bütün bu gelişmeler ilaçsız gerçekleşti.Meltem Kırmızı ya çok şey borçluyuz.DEHB li çocukları olan ailelere psikiyatristten önce Meltem Hanım la görüşmelerini tavsiye ediyorum


Ad Soyad: N.A (Danışan)
Yorum: kızımın aşırı derecede sınav heyecanı vardı. bizde üniversite sınavından başarılı olması için sene başında psikatriye başladık. verilen ilaçlar sonucunda kızımda tikler,daralmalar,sinirli olma,kapalı yerlerde duramaması aşırı uyku vs. durumlar gerçekleşti. o sene kızım sınava girmesi ile çıkması yarım saat . darılmış ve sınavı terk etmek zorunda kalmış . bir arkadaşımın tavsiyesi ile meltem hanıma neurofeedback e başladık. yaptığı neurofeedback sayesinde ilk önce uykumuz dengelendi sonra yavaş yavaş tikler daralmalar yok olmaya başladı. tekrar kızımızı kazanıyorduk. şaşkına dönmüştük. meltem hanım sabırla yaklaştı. kesinlikle bu işin uzmanı. yapılan seanslaar sonucunda kızım sınavdan en son çıktı. biz panik olduk. dedik herhalde çıktı görmedik. meğer en son o çıkmış. o kapalı yerde duramayan kızım sınavın sonuna kadar durmayı başarmıştı. şuan istanbulda üniversitede okuyor. iyiki varsın meltem hanım teşekkürler. sıkıntılar yaşamamanız için doğru adres meltem kırmızı.


Ad Soyad: Hülya (Danışan)
Yorum: Kızımın panik atak rahatsızlığı okulda sınavlar zamanı birden ortaya çıktı derslere giremiyor, ders ortasında sınıftan çıktığı dahi oluyordu kapalı yerlerde duramıyordu. birisinin biryeri ağırsa kendisininde ağırırdı, kendine güveni yoktu,yerinde oturamıyordu, dikkatsizdi yalnız kalmaktan korkardı ayrıca mutsuz sürekli canı sıkılıp oflayan bir çocuktu,panik ataktan dolayı sürekli hastalanıyordu nefes alamıyordu psikoloğa götürerek konuşma terapisi aldırdım ama rahatlamadı, bir gün nurcan hanımla telefonda konuşurken bana Meltem hanımı tafsiye etti ve benim için Meltem hanımdan randevu aldı görüşmeye gittim Meltem hanım kızımla çok iyi ilgilendi. ilk günden bize herşeyden önce güven verdi. kızımın düzeleceğine inandırdı ve gerçektende kızım şuanda çok iyi sakın böyle durumlarda ilaç kullanmayın çünkü ilaç bu tür rahatsızlıklarda beyinin bir köşesine atarmış ve sıkıntılı sitresli zamanlarda tekrar ortaya çıkarmış Meltem hanım bu konuda işini çok iyi biliyor; lütven böyle bir durumla karşılaştığınızda sakın doktora gitmeyin Meltem hanıma gidin arkadaşım Nurcandanda Meltem hanımdanda Allah Razı olsun

1 2 3 4 5 6 7 8 9