ORGAN BAĞISI KAMPANYASI
 

Ziyaretçi Defteri

Yorum Yapan Müşterilerimiz


Bizimle ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve memnuniyetinizi yandaki formu doldurarak bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Ad Soyad: cemile S. (Danışan)
Yorum: Meltem Hanımla gönüllü çalıştığım engelli çocuklara hizmet veren KEREM Derneğinin kurumunda tanıştım. Orada psikolog olarak görev yapıyordu. Kendisi ile neurofeedback i tanımış ve faydasına inanmıştık. 8-9 yıldır bu terapiyi zihinsel engelli kızım için düşünüyordum. Nihayet Meltem hanım neurofeedback uygulamaya başladı. ilk olarak kızım için geldim. Kızımın huzursuz,hırçın, sinirli davranışları sakinliğe, uykusuzluğu da düzenli uykuya dönüştü. Özel Eğitim öğretmeniyim. Neurofeedback in kızım üzerindeki olumlu etkilerini görünce öğrencilerime de tavsiye ettim. Öğrencilerimde dikkat eksikliği, öğrendiklerini unutma ve derse yoğunlaşamama gibi davranışlar vardı. Düzenli seanslara devam eden öğrencilerimin başarı oranı arttı. Özel Eğitimden daha iyi sonuçlar almaya başladık. Artık o öğrencilerim ile daha rahat çalışıyorum. Meltem hanıma teşekkür ediyorum. Onu hiperaktivite ve dikkat eksikliği olan ve öğrenme güçlüğü olan çocuklara öneriyorum.


Ad Soyad: füsun k. (Danışan)
Yorum: Merhabalar ; oğlum 12 yaşında olup dikkat eksikliği,azda olsa hiperaktivite var idi ,birçok psikiyatrist doktora götürdüğümüzde olayın ilaç tedavisi ile çözümleneceğini,tedavini bu şekilde olacağını söylediler.bir arkadaşımızın önerisiyle meltem hanımla görüşüp oğlum tedavisini yaptırdık.ilaçsız yapılan tedavi sayasinde oğlumda çok büyük değişiklik oldu yapılan tedaviyle oğlumda hiç bir yan etki olmadan dikkat eksikliğini çözdük.Meltem Hanımın ilgisi,alakası anlatılmaya değer.Teşekkürler Meltem Hanım


Ad Soyad: Senem (Danışan)
Yorum: Meltem Hanımla bir aile dostu tavsiyesiyle tanıştık.Kardeşim 4 yaşında ve konuşamıyordu.Uzmanlar duymadığı için konuşamıyor dediler ve kulağına cihaz takılacağını söylediler.Psikoloğa da gittik oda bize yaşıtlarından 1 yaş geri olduğunu söyledi.Gittiğimiz bir doktor, kardeşimin çok hareketli olduğunu ve nedenini sordu bizde bu hep böyle ayrıca konuşamıyor dedik.Oda hiperaktif olduğunu bir başka psikoloğa gitmemizi söyledi. Aile dostumuz da Meltem Hanımı önerdi bize ve randevu alıp gittik.Bedirhan nın teta dalgasının 75 olduğunu hiperaktife bağlı dikkat eksikliği teşhisini koydu.Haftada 4 gün yarım saat terapi alıyor.Ve yaklaşık 23.seansta tetası 37 ye düştü.Ve şuan kardeşim konuşuyor derdini anlatabiliyor,eskisi gibi korkusuda kalmadı.Gerek Meltem Hanım gerekse yanındaki çalışanlar sıcak kanlılığıyla, güleryüzlülüğüyle insan canlısı kişiler.Meltem Hanım a Sonsuz Teşekkürler..İyi ki varsınız,iyi ki sizi tanıdık.


Ad Soyad: İ.B (Danışan)
Yorum: Oğlumda 3 yaşından beri düşük dikkat eksikliği, şiddetli hiperaktivite bozukluğu ve dürtüsellik vardı. Biz bu durumla çok mücadele ettik. gitmediğimiz psikiyatrist kalmadı. buna ***** üniversitesinin akademisyenleri de dahil. Doktorlar sizi dinler dinlemez bazı formları öğretmenlere doldurtuyorlar sonra hemen ***** yada ***** veriyorlar. biz orta okula kadar ilaç vermeden idare ettik fakat artık son sınıfta ve lise 1 de ilaç almak zorunda kaldı. İlaçları alınca önce biraz durgunlaştı fakat daha sonra eski hareketliliğine tekrar ulaştı. Sözün kısası pek faydasını göremedik. sonra bir dergide feedback hakkında yazılar okudum. Ama İstanbula gitmek hemde sık sık gitmek çok zor geldi. Hem de çok pahalıydı. Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi ile Meltem Hanımla tanıştık.45 seans feedback ten sonra oğlum artık daha iyi ders dinliyor. Bizimle daha uyumlu. desrleri daha iyileşti. Daha olayların farkında bir duruma geldi. Bu sene 11 sınıfa gidecek derslerinin iyi olacağını tahmin ediyorum. Meltem hanım iyi psikologluğunun yanında aynı zamanda çok iyi bir dost. Meltem Hanımla ve feedback ile tanışmanızı tavsiye ediyorum. Bu tür rahatsızlıklarda ben genellikle ailelerin maddi ve manevi olarak sömürüldüklerini gördüm. Fakat Meltem Hanım çok farklı bir insan kendisinin önce yaptığı işin faydasını görmesi gerekiyor. Bu işi de çok uygun ücretle ve büyük bir özveri ile yapıyor.


Ad Soyad: Ülker (Arkadaş/Tanıdık)
Yorum: Yıllardır mesleki ve insani olarak takip ettiğim meltem hanım mesleğini en iyi yapan,iyi iletişimle insanın yüreğine dostça akan,maddi değerler ötesinde insanı insan olarak seven biridir. bu inançla yola çıkınca başarı kendiliğinden gelmekte..bunları nerden biliyorum.cemal doğan rehabilitasyon merkezi müdürü iken personele kurs verdim.uzun zaman beraber olduk.oradaki engellilere olan tavırları ve: meltem annesi :olması çok anlamlıydı.insanı ağlatacak kadarda duyguluydu.o yüzden meltem hanımla beraber olmak onun bilgi yüklü yüreğinden ,mesleğinden yararlanmak muhteşem bir duygu ve insana güven veriyor.sağol ol,varol meltem hanım.onu tanıdığınızda onun ,insanın yarı parçası olmada geçen kısa süreyi şaşırarak göreceksiniz.tavsiyemi...şiddetleee..

1 2 3 4 5 6 7 8 9