ORGAN BAĞISI KAMPANYASI
 

Ziyaretçi Defteri

Yorum Yapan Müşterilerimiz


Bizimle ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve memnuniyetinizi yandaki formu doldurarak bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Ad Soyad: Nilgün **** (Danışan)
Yorum: Oğlum Noyan ***** hiperaktif tanısı konmuştu kocaeli üniversitesinde..Çocuk hastanesinde de Psikiyatr ***** hanıma gidiyorduk.Oğlum *****...Okuldan arkadaşının annesi Yasemin Hn.ın tavsiyesi ile MELTEM HANIM VE NEROFEEDBACK ile tanıştık..oğlum şuan ***** kullanmıyor..Meltem hanımın insanlarla iletişimi çok çok iyi.Oğlum hala ziyaretine gitmeyi istiyor.Çok sıcakkanlı,sevecen,sabırlı,merhametlidir Meltem Hanım.Arkadaş canlısı,güleryüzlü ve konuşkandır.Çalışma arkadaşları ve ortamı oldukça nezih,sıcak bir ortam..İnsan kendini evindeymiş gibi hissediyor.


Ad Soyad: Öykü (Arkadaş/Tanıdık)
Yorum: Birkaç hafta kadar meltem hanımın yanında staj yaptım.Tanışıklığımız da burdan.Ben de psikoloji öğrencisi olduğumdan kendisinden iş öğrenmek için kısa süre de olsa aynı iş ortamını paylaştık kendisiyle.Son derece mütevazi,duyarlı,hoşgörülü ve takdir edilecek derecede sabırlı bir insan.İnsanlara yardımcı olmaktan da büyük keyif alıyor.Terapiye gelenlere sadece onun hastasıymış gibi bakmayıp onlarla yakın ilişkiler kurması onu daha da sıcak kılıyor.Onunla aynı iş ortamını solumak bana ilerdeki mesleğimi daha da sevdirdi.


Ad Soyad: Selma DEMİRHAN TULPAR - Kocaeli - Pedagog
Yorum: Meltem hanımla işim gereği tanışıyorum Benim işimde çocuk gelişimi üzerine öğretmenim. Meltem hanım son derece güvenilir işinde son derece başarılı duyarlı çocukları seven araştırmacı çocukla ilgili ulaşabileceği noktaları objektif olarak söylerken ebeveynleride rahatlatan bir yapıya sahiptir . Her zaman güler yüzlü yardımsever istediğiniz zaman arayıp mesleki veya çocuğunuzla ilgili konularda soru sorabilirsiniz.Asla olumsuzluk yaşamazsınız inatçıdır mutlaka hedefine ulaşır .İnsanlarla diyaloğu iyidir .Bana branşımla ilgili birçok konuda yardımcı olmuştur öğrencilerim ve okulumda bulunan 5-6 yaş arasındaki çocuklarda otizm hiperaktivite dikkat eksikliği gibi konularda bilgi vermiş ve danışmanlık yapmıştır. Kendisinine yardımseverliği ve bana yaptığı bilgilendirmelerden dolayı çook teşekkür ediyorum.Çocuğunuz ve kendinizle ilgili birçok konuda Meltem hanıma danışabilsiniz kesinlikle tavsiye ediyorum


Ad Soyad: Yasemin (Danışan)
Yorum: Kızım şu an 12 yaşında .Meltem hanımla 10 yaşındayken tanıştık.Kızımda hiperektivite ,anksiyete ve dikkat eksikliği sorunları vardı. İlk başladığımızda teta dalgaları çok yüksekti.20 seans Neurofeedbackten sonra konuşmasında , hareketlerinde,derslerdeki başarısında müthiş değişiklikler oldu.Tabiki 20 seans Neurofeedback yeterli olmuyor 70 seansı tamamladık ve çok memnunum.Kesinlikle Neurofeedbacki tavsiye ediyor ve Meltem hanıma çok teşekkür ediyorum.


Ad Soyad: Selen ( Danışman )
Yorum: Meltem Hanımla, Hiperaktivite,dikkat eksikliği ve davranış bozukluğu olan 9 yaşındaki kızıma Neurofeedback uygulamasında tanıştım. Kızım derslerinde başarısız, arkadaşlarıyla kavga eden,evde sürekli ağlayan,mutsuz bir çocuktu.2 yıl ilaç kullandı ama değişen hiç bir şey olmadı.Bir arkadaşın vasıtasıyla Meltem Hanımla tanıştım.Kızıma toplam 67 seans Neurofeedback uyguladı.Şu anda hiç ilaç kullanmıyor. Bu sene derslerinde çok başarılıydı ve davranışları tamamen düzeldi. Ben Neurofeedback i kesinlikle tavsiye ediyorum ve Meltem Hanımın bu işi çok iyi yaptığını biliyorum..

1 2 3 4 5 6 7 8 9